Volební program ODS Praha 12

ODS pro lepší život v Praze 12


Vážení spoluobčané, milí sousedé,
předkládáme Vám volební program Občanské demokratické strany pro lepší život v Praze 12. Naším cílem je rozumný rozvoj městské části. Snažíme se myslet na různé věkové skupiny, od rodin s dětmi po seniory. Zaměřujeme se na rozličné oblasti života, například dopravu, vzdělávání, aktivní odpočinek, bezpečnost či životní prostředí.

Tým lidí, který mám tu čest vést, se skládá z odborníků na různé oblasti veřejného života. Je složen jak ze zkušených politiků, tak i z nových tváří plných nadšení a elánu. Během měsíce května a června jsme navštívili všechny volební okrsky naší městské části, hovořili s Vámi, probírali různé lokální problémy a možnosti jejich zlepšení. Získali jsme spoustu inspirace a podělili se s Vámi o naše představy, které budeme chtít v Zastupitelstvu městské části realizovat.

Víme, že některé projekty jsou dlouhodobého charakteru a nedají se realizovat během jednoho volebního období. Ale jsme si vědomi toho, že pokud se nezačnou neprodleně připravovat, tak se je nepodaří nikdy realizovat. Zároveň si uvědomujeme, že některé části našeho programu vyžadují podporu hlavního města, a proto jsou i součástí volebního programu ODS do Zastupitelstva hl.m. Prahy.

Naším cílem je dlouhodobý rozumný rozvoj městské části. Věřím, že je možné městskou část efektivně spravovat a rozvíjet bez hašteření a půtek, kterých jsme byli svědky v minulém volebním období. Jsme sousedé, a chceme, aby se v naší krásné městské části lépe žilo.

S úctou,

Ing. Vojtěch Kos
kandidát na starostu