Anketa - Štrasburk

PROGRAM ZÁJEZDU

Jan Zahradil, poslanec Evropského parlamentu a Vojtěch Kos, kandidát na starostu MČ Praha 12 Vás zvou na dvoudenní návštěvu Štrasburku:

Odjezd luxusním autobusem z Prahy,
Návštěva lázní v Baden Baden,
Prohlídka historického centra Štrasburku,
Vyjížďka lodí po kanálech Štrasburku, večeře na pozvání europoslance J. Zahradila, Ubytování v hotelu se snídaní, Návštěva sídla Evropského parlamentu, oběd,
Doprava autobusem zpět do Prahy
(účastníci si hradí pouze občerstvení během cesty a kapesné dle vlastního uvážení)
Termín konání zájezdu 10. a 11. září 2018
Dílčí změny programu zájezdu vyhrazeny

Účastník ankety uděluje odevzdáním vyplněného lístku souhlas Občanské demokratické straně, se sídlem Praha, IČ: 16192656 (dále jen „Správce“), se zpracováním svých osobních údajů na dobu trvání Soutěže a jejího vyhodnocení, a to za účelem své účasti v Soutěži a jejího následného vyhodnocení. Osobní údaje budou na základě tohoto souhlasu zpracovávány v rozsahu jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail (dále jen „osobní údaje“). Účastník má právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, výmaz či omezení zpracování, má právo vznést námitku proti zpracování osobních údajů, jakož i právo na odvolání tohoto souhlasu. Svá práva může u Správce uplatnit písemně a/nebo e-mailem na adrese vojtech.kos@seznam.cz. Má právo také podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.
 
ANKETU MŮŽETE VYPLNIT ZDE


LOSOVÁNÍ ZÁJEZDU V ÚTERÝ 19.6.2018 OD 19:00 V TONY CAFÉ, SOFIJSKÉ NÁMĚSTÍ 6, PRIOR, PRAHA 12