Tomáš Korálek

Tomáš Korálek

Osobní data

Narozen 10.3.1962
Ženatý, 3 děti

Majitel stavební firmy zaměřující se na stavební dozory a poradenství ve stavebnictví. Předseda lyžařského oddílu KO-SKI teamu, člen Spolku pro lepší život v Praze, cvičitel lyžování, aktivní cyklista, tenista a golfista. V Modřanech bydlí od roku 1992, ale od roku 1986 zde stavěl byt a na výstavbě se podílel i jako stavbyvedoucí.

 

Politická praxe

  • Členem ODS jsem od roku 2012, místopředseda MS Modřany
  • Člen Oblastní rady ODS Praha 12
  • Delegát regionálního sněmu ODS a kongresu ODS
  • Člen Komise územního rozvoje Rady městské části Praha 12
 

Proč kandiduji do zastupitelstva MČ Praha 12

Kandiduji do Zastupitelstva městské části Praha 12 a do Zastupitelstva hl.m. Prahy, abych mohl své celoživotní pracovní zkušenosti ve stavebnictví a zkušenosti získané za osm let v Komisi pro místní rozvoj Prahy 12 využít ve prospěch občanů Prahy 12.

Pokud uspěji ve volbách a budu zvolen do Zastupitelstva MČ Prahy 12, chci se zabývat rozvojem Prahy 12 v oblasti propojení investic a životního stylu. Mé osobní heslo je - Vraťme život na sídliště a na svá bydliště. Budu se snažit rozumně propojit rozvoj městské části se stávající zástavbou. Budu iniciovat kulaté stoly s developery, stávajícími obyvateli a vedením městké části. Zaměřím se na připravu a zajistitění financování projektů Smart City, dobudování dětských hřišť a hlavně o jejich rozšíření o fit zařízení pro dospělé. Další z mých priorit je vybudování odpočinkových a camping míst. Dále bych se chtěl zasadit o investice do výstavby bytů pro učitele, doktory a policisty, aby měli zájem zde bydlet a tím i pracovat. Protože jsem ještě aktivní sportovec, rád bych předal zkušenosti z mládí, kdy jsem připravoval a spoluorganizoval sportovní soutěže mezi školami, které byly zakončeny meziškolní olympiádou.